Notikumu kalendārs - Jūnijs, 2023

Izsludināta pretendentu nominēšana "Baltijas jūras reģiona cilvēku tirdzniecības apkarošanas balvai"

14.09.2017

Baltijas jūras reģiona cilvēku tirdzniecības apkarošanas balvas mērķis ir godināt cilvēku apņemšanās, centienus, radošumu un līderību cīņā pret cilvēku tirdzniecību - noziegumu, kas ir visu mūsu atbildība.

Baltic Sea Region Counter Trafficking Award

Kopš 2006.gada Baltijas jūras valstu padomes Darba grupa cīņai pret cilvēku tirdzniecību strādā, lai novērstu un apkarotu cilvēku tirdzniecību. Atzīmējot darba grupas desmito gadadienu, gribam godināt citus cilvēku tirdzniecības apkarošanas aktīvistus reģionā, jo efektīvas cilvēku tirdzniecības novēršanas pamatā ir kopīgu centienu cīņai pret cilvēku tirdzniecību īstenošana.

Balvai var izvirzīt cilvēkus, kas pārstāv, piemēram, valsts iestādi, nevalstisko organizāciju, privāto vai akadēmisko iestādi, kas ir ievērojami ietekmējusi cilvēku tirdzniecības apkarošanu.

Pretendentu nominēšanas nosacījumi un pieteikuma veidlapa, pieejami arī Baltijas jūras valstu padomes interneta vietnē http://www.cbss.org/safe-secure-region/tfthb/.

Aizpildītas pieteikumu veidlapas angļu valodā vai latviešu valodā lūgums nosūtīt no 2017.gada 14.septembra līdz 2017.gada 23.oktobrim Baltijas jūras valstu padomes Darba grupas cīņai pret cilvēku tirdzniecību vadītājai, vecākajai padomniecei Vinetai Polatsidei uz e-pastu vineta.polatside@cbss.org.

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā lūgums sazināties ar Nacionālo koordinatori cilvēku tirdzniecības novēršanas jautājumos Lāsmu Stabiņu, lasma.stabina@iem.gov.lv, tālr. 67829674, 29382033.

 

Informāciju sagatavoja un publicēja Iekšlietu ministrija, tālrunis 67829674

Valsts informatīvais resurss par cilvēktirdzniecības mazināšanas tēmu un aktualitātēm Latvijā