Notikumu kalendārs - Jūnijs, 2023

Rigā norisināsies starptautiska konference "Pašvaldības pret cilvēktirdzniecību"

18.05.2015

Īstenojot starptautisko projektu STROM “Stiprinot pašvaldību lomu darbam cīņā ar cilvēku tirdzniecību Baltijas jūras reģionā” (granta līgums Nr. CBSSPSF/SC 042014/1), Iekšlietu ministrija sadarbībā ar Baltijas jūras valstu padomes Darba grupu cīņai pret cilvēku tirdzniecību, Nīderlandes Drošības un tieslietu ministriju un Amsterdamas pilsētas pašvaldību organizē konferenci “Pašvaldības pret cilvēktirdzniecību”, kas norisināsies Rīgā, viesnīcā “Albert Hotel” 2015.gada 19. – 20.maijā.

Konferences mērķis ir nodrošināt platformu zināšanu un pieredzes apmaiņai, kā risināt cilvēktirdzniecības gadījumus pašvaldību līmenī, identificēt kopējus izaicinājumus un labās prakses cilvēktirdzniecības apkarošanai vietējā līmenī Baltijas jūras reģionā, nodrošināt sadarbības partnerus pašvaldību ietvaros ar ekspertu zināšanām un instrumentiem, kas nepieciešami, lai efektīvi risinātu cilvēktirdzniecības gadījumus, kā arī paplašināt nacionālos un reģionālos sadarbības tīklus, stiprinot pašvaldību lomu atbalsta cilvēktirdzniecības upuriem mehānismā.

Konferenci atklās Iekšlietu ministrijas Valsts sekretāre Ilze Pētersone-Godmane, Baltijas jūras valsts padomes pārstāvis Anthony Jay Olsson, Eiropas Savienības Reģionu Komitejas pārstāvis Arnoldas Abramavicius un Baltijas pilsētu savienības Dzimumu līdztiesību komisijas pārstāve Malgorzata Tarasiewicz.

Konferencē piedalīsies 80 dalībnieki no Baltijas jūras valsts padomes dalībvalstīm (Dānijas, Igaunijas, Somijas, Vācijas, Latvijas, Lietuvas, Norvēģijas, Polijas, Krievijas Federācijas un Zviedrijas) un citām Eiropas Savienības dalībvalstīm (Beļģijas, Grieķijas, Luksemburgas, Maltas, Portugāles, Rumānijas, Slovākijas, Slovēnijas, Ungārijas).

Vairāk par projektu STROM lasiet: http://www.cilvektirdznieciba.lv/projekts-stiprinot-pasvaldibu-lomu-darbam-cina-ar-cilveku-tirdzniecibu-baltijas/69

Informāciju sagatavoja Lāsma Stabiņa (Iekšlietu ministrija) lasma.stabina@iem.gov.lv

Valsts informatīvais resurss par cilvēktirdzniecības mazināšanas tēmu un aktualitātēm Latvijā