Notikumu kalendārs - Augusts, 2020

"Patvērums "Drošā māja"" apmeklēs ASV ģenerālprokurore Loreta Linča

02.06.2015

ASV ģenerālprokurore Loreta Linča un Iekšzemes drošības departamenta sekretāra vietnieks Alehandro Majorkass 2. un 3. jūnijā viesosies Latvijā, lai pēc Latvijas iekšlietu ministra Riharda Kozlovska un tieslietu ministra Dzintara Rasnača uzaicinājuma apmeklētu ES–ASV tieslietu un iekšlietu ministru līmeņa tikšanos.

ASV ģenerālprokurore Linča 2. jūnijā viesosies biedrībā „Patvērums “Drošā māja””. Kopā ar Latvijas tieslietu ministru Dzintaru Rasnaču viņa tiksies ar biedrības „Patvērums “Drošā māja”” darbiniekiem, lai uzzinātu vairāk par organizācijas veikumu. Pēc tikšanās ģenerālprokurore Linča kopā ar ministru Rasnaču piedalīsies īsā preses pasākumā, lai izteiktu atzinību par biedrības „Patvērums „Drošā māja”” paveiktā darba nozīmīgumu cilvēktirdzniecības novēršanā un apsveiktu „Patvērums „Drošā māja”” juristi Gitu Miruškinu, kas ir ASV vēstniecības Latvijā 2015. gada nominante Valsts departamenta ziņojuma „Par cilvēku tirdzniecības novēršanu” Varoņa balvai.

3. jūnijā Iekšzemes drošības departamenta sekretāra vietnieks Alehandro Majorkass tiksies ar Latvijas iekšlietu ministru Rihardu Kozlovski.

ASV ģenerālprokurores Loretas Linčas biogrāfija angļu valodā:

http://www.justice.gov/ag/meet-attorney-general

Iekšzemes drošības departamenta sekretāra vietnieka Alehandro Majorkasa biogrāfija angļu valodā:

https://www.dhs.gov/person/alejandro-mayorkas

INFORMĀCIJA MEDIJIEM: 

Mediju pārstāvjiem, kas vēlas piedalīties ASV ģenerālprokurores Linčas un Latvijas tieslietu ministra Rasnača kopīgajā preses pasākumā biedrībā “Patvērums “Drošā māja”” 2. jūnijā plkst. 18:00, ne vēlāk kā līdz 2. jūnija plkst. 10:00 jāpiesakās, sūtot e-pastu uz MillereI@state.gov, norādot vārdu, e-pastu, telefonu un pārstāvēto mediju. Papildu informācija: "Patvērums "Drošā māja"" preses pārstāve Rasa Saliņa, tālr. 29145314, e-pasts: rasa.salina@gmail.com.

Ģenerālprokurore Linča un sekretāra vietnieks Alehandro Majorkass 3. jūnijā plkst. 13:00 piedalīsies kopīgā preses konferencē Latvijas Nacionālajā bibliotēkā. Papildinformācija:

https://eu2015.lv/lv/notikumi/politiskie-notikumi/es-asv-tieslietu-un-iekslietu-ministru-limena-tiksanas-2015-05-28 

Informāciju ievietoja: Rasa Saliņa, NVO "Patvērums "Drošā māja"" preses pārstāve, 29145314

Valsts informatīvais resurss par cilvēktirdzniecības mazināšanas tēmu un aktualitātēm Latvijā